Fatura Yazdırma Programı

Fatura Yazdırma Programı tamamen benim tasarladığım ve kodladığım herkesin rahatlıkla kullanabileceği basit sade anlaşılabilir bir programdır. Sadece ve sadece iki sayfası bulunmaktadır. ama bunun yanında bir çok işlevi bulunmaktadır.

Bu Birinci Ekranımız. Program ilk açıldığında bu sayfa gelmektedir. Bu sayfada Kaydettiğimiz faturalar bulunmaktadır. Programda iki adet rapor bulunmaktadır. Birincisi Fatura yadırma ikincisi ise liste yazdırmadır.

Her ikisinin  yazdırma düzenin Menüden düzenleyebilirsiniz.

bu da ikinci formumuz. Fatur kayıt ettiğimiz yada mevcut faturada düzenleme yaptığımız ekran.

işte bu kadar başkada bi şey yok. Hepsi bu kadar. Programı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Program ile iligili görüş öneri ve istekleriniz bu sayfanın altındaki yorum kısmına ya da isterseniz İletişim Formunu doldurarak direkt bana yazabilirsiniz. Görüşleriniz benim için önemli. Onları benden esirgemeyin.

 

İşte buda İndirme Linki Tıklayın 

 

7 thoughts on “Fatura Yazdırma Programı

 1. merhaba bu fatura programında yazdırılıdığı zaman ünvan ve tarih harici adres vergi numarası valan faturada görünmüyor yazdırılacak ekranda ilgilenirseniz iyi olur

   

   1. Tutar kısmına girilen fiyat otomatik olarak kdv düşmesini nasıl ayarlıcaz aslında kdv dahil yada hariç seklinde bir secenek olması gerek ana ekranda dahil secildiginde girilen fiyatları otomatik kdv düşerek yazsa cok daha pıratik olur kullanıcı için

 2. Poroğram güzel olmuş ama tutar kısmına fiyat yazdıgımızda kdv yi otomatık düşmesini nasıl ayarlıyacaz

 3. hocam elinize sağlık çok güzel program

  fakat raporlamada tutar yada diğer değişkenlerin font ayarını font size değerlerini değiştiremedim varmıdır kolay bir yolu

   

  teşekkürler

  1. İlginiz için teşekkürler. bu şekilde olmasının nedeni raporun nokta vuruşlu yazıcılar için özel olarak ayarlanmasıydı. normal halini mailinize gönderdim.

   Maildeki dosyayı “C:\FaturaYazdirma\Fatura Yazdırma Programı” klasörünü içine atarsanız programınız istediğiniz şekilde çalışacaktır. YEDEK ALMAYI UNUTMAYIN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir